7 מקומות מומלצים בנהריה לכל המשפחה

מקומות מומלצים בנהריה לכל המשפחהמתכננים טיול לנהריה והסביבה? במדריך זה תמצאו את שבעת המקומות המומלצים ביותר להנאה ובילוי לכל המשפחה.

מוזיאון לוחמי הגיטאות

הוקם ב – 1949 על ידי חברי קיבוץ לוחמי הגטאות, ביניהם אנשי מחתרות ויחידות הפרטיזנים. המוזיאון נקרא על שמו של יצחק קצנלסון, משורר יהודי שמת באושוויץ.בית לוחמי הגטאות הוא המוזיאון הראשון בעולם המנציח את השואה ואת הגבורה היהודית

אכזיב

אתר אכזיב הוא אתר עתיק בחוף הים התיכון של צפון ישראל, בין הגבול עם לבנון לבין העיר עכו – 15 ק"מ צפונית לעכו, בתוך השטח המוניציפאלי של נהריה. היום זה גן לאומי ישראלי

הגן הבוטני-זואולוגי

​​הגן נפתח לקהל הרחב בשנת 2003 וכולל מגוון רב של צמחים ובעלי חיים מכל פינות העולם. הגן הינו אתר בילוי מהנה ומלהיב לכל המשפחה ומשלב גם לימוד חוויתי
בגן ניתן למצוא פינת חי ,פינת ליטוף, ביתן זוחלים,ומגוון צמחים מכל העולם.

ראש הנקרה

ראש הנקרההוא מבנה גיאולוגי על הגבול בין ישראל ללבנון, הממוקם על חוף הים התיכון, בגליל המערבי. זה פרצוף של צוק גיר לבן שנפתח לתוך מערות מרהיבות. מערות ראש הנקרה הן מנהרות שנוצרו על ידי הים על סלע גיר רך. אורכן הכולל הוא כ- 200 מטר. המערות מסתעפות לכיוונים שונים עם מספר מקטעים מחוברים.

מבצר מונפור

מבצר מונפור היא טירה צלבנית הרוסה באזור הגליל העליון בצפון הארץ, כ -22 ק"מ מצפון-מזרח לעיר חיפה ו -10 ק"מ מדרום לגבול עם לבנון.
האתר הוא כיום פארק לאומי בתוך שמורת נחל אכזיב, והוא יעד תיירותי חשוב המושך אליו מבקרים רבים מחו"ל ומחוצה לה.

נחל בצת

נחל זה הינו בעל זרם חד-פעמי ונמשך לסירוגין בגליל העליון. רובו הוא למעשה שמורת טבע בשם של הנחל. השמורה כוללת עצי דולב ענקיים אשר שומרים על שתי גדות הנחל ומעניקים צל על שבילי ההליכה. ביקור במקום כולל גם נקודות תצפית יפות לחוף הגליל והגליל המערבי, וקשת סלע מרהיבה שבעבר היתה מערה שנוצרה בעקבות המסת הסלע על ידי מים.

פארק גורן

פארק גורן הוקם ב-1963 כפארק הראשון והגדול בישראל שכולל יער טבעי של אלון מצוי. נופיו הירוקים והיפים על מגוון אפשרויות ההנאה שבו, הפכו את הפארק לאחד ממוקדי הטיולים החשובים בישראל. הפארק משתרע על פני כ-2,000 דונם ויוצאים ממנו שבילי טיול לעין טמיר, שמורת נחל כזיב ולמבצר המונפור. הפארק כולל שבילי הליכה לכל המשפחה.